چگونه با قانون جذب، افکار منفی را از خود دور کنیم؟

چگونه با قانون جذب، افکار منفی را از خود دور کنیم؟

ما لایق بهترین ها هستیم (قانون جذب)

می خواهیم یک تصور از موفقیت خودمان خلق کنیم و در حالی که این تصویر موفقیت آمیز را خلق می نماییم، ببینیم که واقعیت است. به طور مثال : ما قصد داریم به ویلایمان برویم. در ابتدا نقشه می کشیم و در حالیکه خود را در ویلایمان تصور می کنیم، برنامه ریزی انجام می دهیم که به بازار برویم و خرید کنیم یا به نظافت ویلایمان بپردازیم، در هر حال این تصاویر را خلق می کنیم در حالیکه می بینیم که واقعیت هستند.

برای ساختن تصویر موفقیت از خودمان نیز بدین گونه عمل کنیم و آنچه را که به دنبالش هستیم، ببینیم که واقعیت است.

تمرین: در جایی آرام و ساکت دراز بکشیم یا بنشینیم و بر تنفس خود، تمرکز نماییم. آرام باشیم و فکرمان را آزاد بگذاریم تا گشت و گذار کند و همچنان آرام باشیم.

در این هنگام ، فکرمان را در حال گشت و گذار کردن، متوجه جرقه های ریز اطرافمان کنیم، فکر ما مثبت و منفی را فیلتر میکند و مثبت را انتخاب میکند. کم کم جرقه ها را به حالت دایره ای تصور کنیم و ببینیم که از دور تا دور سرمان شروع شده و آرام آرام دور ما می پیچد و تا پایین می آید و آنها را تبدیل به هاله گردمان کنیم.

ابتدا گردش در سرمان به صورت مدور شروع شده و احساس می کنیم که در گردش هستیم و می بینیم که بدنمان، در هاله، به آرامی می چرخد. وقتی حالت گردش پیدا کردیم، در یک لحظه حالت سکون به ما دست میدهد و بعد این هاله را در سرمان و درونمان، فروکش کنیم و آن را به درونمان بکشیم و در درونمان پخش کنیم و آرام بگیریم.

این تمرین را دردفعات ۳ بار یا ۷ بار و یا ۱۱ بار تکرار کنیم.

 

قانون جذب

قانون جذب و آرامش

این دریچه ایست به ارتباط ما با درونمان و بوجود آوردن اتحاد تمامی وجودی و استفاده درست از قانون جذب.

پس از آن از آرامش لذت ببریم و دوست داشته باشیم و با افکار منفی به صورت دوستانه رفتار کنیم و هرگاه به افکار منفی رسیدیم چون دوست ببینیم و چون دوست خود، تصور کنیم و با آنها مهربانانه برخورد کنیم.

در این هنگام آن منفی، خود به خود، برای مان مثبت می شود و این اتحاد بین مثبت و منفی، سرآغاز موفقیت است. اگر به این، دست یابیم در هر کاری موفقیت در انتظار ماست و به خزانه ای از پول و ثروت و انسانیت، دست یافته ایم.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *