چگونه پولدار شویم!!

چگونه پولدار شویم!!

چگونه پولدار شویم 

مقدمه
در علم جذب ثروت، اینکه چگونه پولدار شویم اهمیت بسیار زیادی دارد؛ از این روست که درآمد و ثروت افراد با یکدیگر متفاوت است. اینکه چه راه‌هایی را برای ثروتمند شدن و رسیدن به اهداف طی کنید حول محور این سوال کلیدی می‌چرخد: چگونه پولدار شویم؟ درواقع اگر از اغلب ما این سوال را بپرسند، جواب آنرا نمی‌دانیم.

 7 گام تا پولدار شدن


بدیهی است که رسیدن به اهدافی خاص نیازمند استراتژی و برنامه ریزی صحیح است  از آنجایی که سوال چگونه پولدار شویم؟ هدفی خاص دارد و آن هدف ثروتمند شدن شماست، راهی که باید پیش بگیرید نیز خاص و فکر شده خواهد بود. در این قسمت از مقاله قصد داریم ۷ گام کلی برای پولدار شدن را ذکر کنیم:

گام اول: شناخت رویا و هدف کلید ثروتمند شدن

انسانی که هدف و رویای خود را نشناخته است، هنوز متولد نشده است. این تنها جمله‌ای است که می‌تواند به عنوان یک راهنما برای یافتن پاسخ سوال چگونه پولدار شویم؟ باشد. قبل از انجام هر کاری باید رویای خود را به طور کامل و دقیق بشناسید و برای آن اهداف کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت مشخص کنید.

اگر شناخت کافی از آرزوی خود نداشته باشید، اصلا نمی‌توانید در مسیر آن قدم بگذارید و حرکتی نخواهید کرد. تصور کنید قصد رفتن به یک سفر را دارید اما مقصد خود را نمی‌دانید و وارد جاده می‌شوید. بنابراین برای یافتن پاسخی مناسب برای سوال چگونه پولدار شویم؟ می‌بایست ابتدا آرزو و اهداف خود را بشناسید.

اگر در مورد هدف داشتن نیاز به کمک دارید میتوانید مقاله چگونه هدف گذاری کنیم را بخوانید

چگونه پولدار شویم!!-ساخت ذهن

گام دوم: کسب تخصص و یادگیری برای پولدار شدن

گام دوم برای یافتن پاسخ سوال چگونه پولدار شویم؟ یادگیری بدون توقف در زمینه‌ای است که به اهداف و آرزوهای شما مربوط است. اینکه در تمام اوقات زندگی‌تان درحال یادگیری باشید به شما کمک خواهد کرد تا در زمینه شغلی خودتان به یک کارکشته تبدیل شوید  خود به خود به درآمد و ثروت بالایی برسید. سعی کنید از منابع معتبر و مهمی به دنبال یادگیری باشید و تخصص خود را در زمینه‌ای که در گام اول مشخص کردید، بالا ببرید .

گام سوم: تجربه کنید!

تنها تخصص و یادگیری برای رسیدن به پاسخ ارزشمند سوال چگونه پولدار شویم موثر نخواهد بود. تخصص شما زمانی به درآمد بالا و پول فراوان تبدیل خواهد شد که آنرا عملی کرده باشید. یادگیری که همراه با تجربه باشد به عنوان یک ترکیب فوق العاده شما را در میدان ثروتمند شدن پیروز خواهد کرد. سعی کنید قدرت ریسک پذیری خود را بالا برده و مطالبی که یاد میگیرید را تجربه کنید و مهارت عملی خود را به چالش بکشید. { برای اثبات این حرف میتوانید افراد ثروتمند و پولدار را ببینید }

مهمترین نکته در این مرحله آن است که نباید خود را درگیر عمل به آموخته‌ها کنید و از ادامه راه باز بمانید! یادگیری و تجربه باید به اندازه‌ای باشد که گام‌های بعدی را بتوانید به خوبی بردارید و از ادامه راه باز نمانید. بنابراین سعی کنید مهمترین و کلیدی‌ترین کارها را تجربه کنید تا اینکه تمام آموخته‌های خود را تجربه نمایید !

گام چهارم: به یک نظم درونی برسید!  اصل ثروتمند شدن

از نظر بسیاری از افراد موفق جهان مثل ناپلئون هیل ، دارن هاردی، بیل گیتس و… انضباط فردی یکی از فاکتورهای بسیار بسیار مهم برای رسیدن به پاسخ سوال چگونه پولدار شویم؟ است. نظم درونی هم از لحاظ فکری و هم از لحاظ عملی باعث می‌شود تا کارهای خود را زودتر انجام دهید و اشتیاقتان به ادامه راه را قربانی آشفتگی و شلوغی خود نکنید.

انضباط فردی به طور کلی شامل تمامی کارهایی است که شما را به یک فرد منظم تبدیل می‌کند. مهمترین فاکتور در انضباط فردی انجام هدفمند کارها و توجه به زمان است. اینکه اهداف های خود را به صورت مکتوب در قالب یک برنامه روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه درآورید، می‌تواند شما را به یک فرد منضبط تبدیل کند. همچنین سعی کنید عواملی که وقت شما را هدر می‌دهند را از زندگی خود حذف کنید .

گام پنجم: تفکر سیستمی داشته باشید .

تفکر سیستمی یکی از فاکتورهایی است که تقریبا همه افراد ثروتمند و  موفق آنرا داشته اند. تفکر سیستمی عبارت است از مهارتی که باعث نگاه تیز بینانه نسبت به پدیده‌های کوچکی است که در اطراف ما رخ می‌دهند. اینکه از این پدیده‌ها نکته‌هایی را استخراج کنیم و آنها را در زمینه بهبود وضعیت فعلی خرج کنیم یکی از مهمترین فاکتورهایی است که ما را به سمت پاسخ سوال چگونه پولدار شویم؟ سوق می‌دهد.

چگونه پولدار شویم!!-ساخت ذهن

گام ششم: وارد جمع پولدارها شوید .

ایده جیم ران یکی از بهترین ایده‌هایی است که می‌تواند شما را در رسیدن به پاسخ سوال چگونه پولدار شویم کمک کند. در واقع ایده جیم رانحول محور ضرب المثل “کمال همنشین در وی اثر کند” می‌چرخد. اگر در جمع افراد پولدار وارد شوید، ناخودآگاه مانند آنها رفتار خواهید کرد و آنان به یک الگو برای شما تبدیل می‌شوند. ورود به جمعی که دوست دارید مانند یکی از آنها شوید به شما کمک می‌کنید تا در آن واحد هم نتیجه کار خود را ببینید و هم مهارت‌های لازم را کسب کنید. بنابراین شرکت در میتینگ‌هایی که افراد پولدار و ثروتمند در آن حضور دارند می‌تواند گامی مهم برای رسیدن به پساخ سوال چگونه پولدار شویم باشد. برای اینکه قدرت این تکنیک را بدانید مقاله باور  چیست را حتما بخوانید

گام هفتم: به شکست خوردن و برخاستن عادت کنید.

در این مرحله به احتمال زیاد پاسخی مناسب برای سوال چگونه پولدار شویم یافته اید و به درآمد قابل توجهی رسیده اید؛ اما برای پایدار ماندن جایگاه خود لازم است تا شکست بخورید و سپس برخیزید  بله یک مدیر موفق باید شکست خورد  بعد از شکست دوباره برخیزد و با اقتدار بیشتری به کار خود ادامه دهد. البته این موضوع به معنای آن نیست خود خودمان زمینه شکست را فراهم کنیم. درواقع برای یک فرد ثروتمند اهل ریسک، موقعیت‌هایی پیش می‌آید که باعث شکست وی می‌شوند ولی این مسایل اصلا مهم نیستند

اینکه بعد از هر شکست خطاها و عوامل دخیل در آنرا شناسایی کرده و با قدرت به سمت اصلاح آنها قدم بردارید به شما کمک خواهد کرد تا ثروتی با ثبات بیشتری داشته باشید. درواقع هر شکست برای افراد موفق به معنای پیروزی و افزایش قوا است و به عنوان یک راهنما برای ادامه راه شما را کمک خواهد کرد.

اگر همه موارد بالا برای شما قابل اجرا نیست و راهی بهتر برای پولدار شدن و ثروتمند شدن میخواهید میتوانید از طریق قانون جذب و تمریناتش به همه آرزوهای خود برسید سایت جادوی باور در با این موضوع مقالات و ویدیوهای زیادی از اساتید برتر جهان دارد که میتوانید مطالعه کنید

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۲

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *